jobs.plzen@jtekt.eu | +420 378 011 011 | WEB JTEKT

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Fakturant/ka

Správa emailové schránky finanční účtárny, předběžná evidence došlých faktur a jejich formální kontrola. Distribuce zaevidovaných faktur v rámci společnosti. Archivace dokladů, vyřizování upomínek a další administrativní práce. Komunikace s dodavateli a zaměstnanci společnosti.

Assistent manažer oddělení production control

Vedení týmu plánovačů výroby. Koordinace dodávek výrobků k zákazníkům a plánování výroby včetně skladových zásob na základě požadavků od zákazníků. Plánování výroby na základě podrobných znalostí o situaci v ostatních odděleních závodu. Komunikace s dalšími odděleními (především výrobou a material control).

Výrobní inženýr

Analýzy výrobních výsledků. Návrhy k dosažení cílů výrobních výsledků linek. návrhy k optimalizaci procesu, zrychlení a zefektivnění výroby. Tvorba a aktualizace výrobní dokumentace. Konstrukce výrobních přípravků nebo strojů. Spolupráce na nových projektech.

Skladník

Vykládka a nakládka kamionů za použití VZV. Třídění obalů a další manuální práce ve skladu.

Interní logistik

Náplní Vaší práce bude distribuce materiálu do výrobních linek a odvoz hotových výrobků. Dodržování časového harmonogramu a udržování skladové dokumentace.

Procesní inženýr

Definice nových výrobních procesů a celků. Analýza procesů a návrh řešení napříč projekty, linkami a celým závodem. Zpracování a řízení procesní změny. Implementace globální technologie. Zvyšování efektivity pracovního procesu na výrobních zařízeních, linkách.

Údržbář s vyhláškou 50

Zajišťování bezvadného chodu výrobního zařízení. Provádění periodické a preventivní údržby výrobního zařízení. Snižování výskytu poruch.

Správce výrobních systémů (PLC programátor)

Nápní Vaší práce bude spolupracovat na vývoji a implementaci provozních konceptů pro IT systémy ve výrobním prostředí (SCADA, MES, SAP), zavádění současných a nových softwarových aplikací do produkčního prostředí. Čekalo by Vás také budování a správa síťové infrastruktury a správa databází.